Stäng

För privatpersoner erbjuds endast kontorsmöbler - Just nu finns alla höj/sänkbara skrivbord i lager!

Kontakta oss / Showroom

Du är alltid välkommen att kontakta oss om du har frågor om våra produkter, offertförfrågan, transportförfrågan eller reklamationer.

AZ Design

SHOWROOM

Endast tidsbokning före besök

Här kan du se vårt utbud i Showroom >>>

AZ Design
Träffgatan 2, Våning 2
136 44 Handen (Stockholm)
Telefon: 08 - 660 20 30

 

ÖPPETTIDER

Måndag - Fredag   8-17
Helgdagar Stängt


Kontakta oss

Välj ditt ärende i rullisten nedan

Kundtjänst - Beskriv ditt ärende så hjälper vi dig snarast.
Offertförfrågan - Skriv vilka produkter/antal så återkommer vi till dig med en offert snarast.
Transportskador - Beskriv transportskadan och bifoga bilder så hjälper vi dig snarast.
Reklamation -  Beskriv vad som har hänt och bifoga bilder så hjälper vi dig snarast.

Andreas Zwahlen Marie Nilsson
Andreas Zwahlen Marie Nilsson
CEO/Sälj CFO/Sälj
andreas@azdesign.se marie@azdesign.se

 

Stefan Bölke Göthe Danielle
Stefan Bölke Göthe Danielle Makloof 
Digital Marketing Manager Sälj/order

stefan@azdesign.se danielle@azdesign.se

 

Zarha Vendela Hult
Zarha Buske

Vendela Hult (mammaledig)
Web

E-commerce Manager/Sälj
zarha@azdesign.se vendela@azdesign.se

 

TELEFON

  08 - 660 20 30

Företagsuppgifter

AZ Design AB
Org. nr: 556777-4319
VAT nr: SE556777431901
Bankgiro: 441-2227
Bank: Handelsbanken


Postadress:
AZ Design AB
Träffgatan 2
136 44 Handen (Stockholm)

Vid besök till oss - endast tidsbokning!
Tel: 08 - 660 20 30

VAD TYCKER VÅRA KUNDER?


Din kundvagn

Kundvagnen är tom
0 st 0 kr
Till kassan

Prisgaranti

Trygg och säker e-handel

Delbetalning med Svea Ekonomi och Wasakredit