Stäng

För privatpersoner erbjuds endast kontorsmöbler

Kontakta oss / Showroom

Du är alltid välkommen att kontakta oss om du har frågor om våra produkter, leverans eller andra funderingar.
Välj nedan vilket alternativ du önskar att kontakta oss på.

AZ Design

SHOWROOM

Endast tidsbokning före besök

Här kan du se vårt utbud i Showroom >>>

AZ Design
Träffgatan 2, Våning 2
136 44 Handen (Stockholm)
Telefon: 08 - 660 20 30

 

ÖPPETTIDER

Måndag - Fredag   8-17
Helgdagar Stängt

OBS! Vi säljer huvudsakligen till företagskunder. (För privatpersoner erbjuds endast kontorsmöbler)

MAIL

Kundservice:
kundservice@azdesign.se

Offertförfrågningar:
offert@azdesign.se
Vid offertförfrågan när filer skall bifogas. Se till att bilagorna inte är för stora för att vara säker på att ditt mail kommer fram.

Ekonomifrågor:
ekonomi@azdesign.se

 

Andreas Zwahlen Marie Nilsson
Andreas Zwahlen Marie Nilsson
CEO/Sälj CFO/Sälj
andreas@azdesign.se marie@azdesign.se

 

Stefan Bölke Göthe Danielle
Stefan Bölke Göthe Danielle Makloof 
Digital Marketing Manager Sälj/order

stefan@azdesign.se danielle@azdesign.se

 

Zarha Vendela Hult
Zarha Buske

Vendela Hult (mammaledig)
Web

E-commerce Manager/Sälj
zarha@azdesign.se vendela@azdesign.se

 

TELEFON

  08 - 660 20 30

Företagsuppgifter

AZ Design AB
Org. nr: 556777-4319
VAT nr: SE556777431901
Bankgiro: 441-2227
Bank: Handelsbanken


Postadress:

AZ Design AB
Träffgatan 2
136 44 Handen (Stockholm)

Vid besök till oss - endast tidsbokning!

Tel: 08 - 660 20 30
E-post: info@azdesign.se


KONTAKTFORMULÄR (Vi säljer endast kontorsmöbler till privatpersoner)

Här nedanför kan du fylla i dina uppgifter och beskriva ditt ärende. Vi försöker att kontakta dig så snart som möjligt.

Din e-postadress: *
Företag / Privatperson: *
Telefonnummer: *
Meddelande: *
Genom att använda detta formulär samtycker jag till att de personuppgifter jag uppgett registreras och behandlas i syfte att kunna hjälpa mig med mitt ärende. Behandlingen följer integritetspolicyn hos AZ Design AB.

VAD TYCKER VÅRA KUNDER?


Din kundvagn

Kundvagnen är tom
0 st 0 kr
Till kassan

Prisgaranti

Trygg och säker e-handel

Delbetalning med Svea Ekonomi och Wasakredit